پورتال اطلاع رسانی شرکت فناوران حفیظ

تالارهای گفتگو شرکت حفیظ سامانه


خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود  یا  ثبت نام .

توجه

Icon
Error

seoface3
#1 ارسال شده : 1398/03/09 07:32:10 ق.ظ
seoface3

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered, Advanced Member
تاریخ عضویت: 1397/09/14
ارسالها: 3

سنگسابی چگونه برای کفسابی تمیز کردن سرامیک و سرامیک کاشی کفپوش کاشی های کاشی سرامیک و کاشی و سرامیک فوق العاده با دوام هستند کف سابی سنگ سابی اما چند چیز وجود دارد که می تواند آنها را تمیز نگه دارد و به راحتی به نظر می رسد. در اینجا فرایند ساده ای است که دنبال می کنیم:


شروع خدمات کفسابی
پاکسازی آوارهای سنگسابی سست: به طور منظم، سنگ سابی کاشی های خود را جارو کنید یا خلاء کنید تا از ناپدید شدن آنها جلوگیری شود. کاشی های سرامیکی ممکن است به خاک بسنده، اما ماسه و شن و ماسه می تواند سطوح شیشه ای را خیس کند.

سنگسابی موپ کف مناسب را انتخاب کنید: کاشی تمیز با مواد شوینده خفیف و آب تمیز را با استفاده از یک موپ یا موی چتری یا گوشت گوسفند به جای اسفنج مگس تمیز کنید. مگس های بامزه و قهوه ای برای تمیز کردن کاشی ها کف سابی بهتر است زیرا مگس های اسفنجی تمایل دارند آب کثیف را به خطوط ریخت شناسی کفسابی فشار آورند و تمیز کردن آنها را سخت تر کند. اطمینان حاصل کنید که آب را به طور مرتب تغییر دهید. آب کثیف یک طبقه سنگ سابی ابری است.نگاهی به لکه های کفسابی کاشی سنگسابی بکشید: اگر یک تغییر رنگ پیدا کنید، سعی کنید تعیین کنید کدام نوع ماده رنگ را ایجاد کرده و از پاک کننده مناسب برای حذف آن استفاده کنید. ما می توانیم با راهنمای ما کمک کنیم


حذف لکه های کفسابی
برای ضایعات صابون سنگسابی تماشا کنید: اگر کاشی های شما حتی پس از تمیز کردن ظاهر ناخوشایند باشد، ممکن است با پس مانده های صابون برخورد کنید. فیلم را با یک پاک کننده تمام عیار نابود کنید. شما همچنین می توانید یک تمیزکننده خانگی با اسید ملایم - مانند آب لیمو تازه - بر روی کاشی های سرامیکی و یا پرسلن سنگ سابی (اما هرگز در کاشی های سنگی) امتحان کنید.

کاشی های سنگسابی خشک نیز: کفسابی در تهران اجازه دهید کف سابی کف کاشی های شیشه ای خود را بدون خشک شدن - آب نشسته کف سابی آب لکه های تشکیل شده است. پس از شستشو با خشک کردن سنگ سابی کف با یک پارچه تمیز و بدون پارچه ای، از آن مراقبت کنید.کفسابی نکته سنگسابی ویراستار: به راحتی به زانوها و کاشی های خشک خود بپردازید، با استفاده از پای خود برای کشیدن پارچه روی کف. زن با استفاده از موی چتری برای تمیز کردن کاشی کف چگونه تمیز کردن سنگ کف کاشی مراقب  سنگ سابی باشید هنگام کار با کاشی های طبیعی سنگ مانند تخته سنگ، گرانیت کف سابی یا سنگ مرمر؛ مواد شیمیایی در پاک کننده های سنتی می تواند به سطح آسیب برساند. در عوض، کاشی های سنگی خود را با پاک کننده هایی سنگ سابی که کف سابی مخصوص سنگ های طبیعی ساخته شده اند تمیز کنید.


ادامه اجرای کف سابی
سنگسابی کاشی تخته سنگ: همچنین ممکن است از مواد شوینده ملایم کفسابی استفاده کنید تا زمانی که خواص اسیدی مانند لیمو یا سرکه ندارید. اگر کاشی کاشی شما پوشش سنگ سابی داده شود، از خشک شدن کاشی ها با یک حوله نرم اجتناب کنید.

کف سابی سنگسابی کاشی سنگ مرمر: سنگ مرمر باعث می شود کاشی های خیره کننده، اما همچنین نگهداری بالا. اجتناب از تمیز کردن کاشی های سنگ مرمر با هر چیزی که PH سطح اسیدی کفسابی دارد را نداشته باشید. تمیز کننده ها با لیمو یا سرکه باید اجتناب شوند، زیرا می توانند سطح کاشی را تمیز کنند. همچنين سنگ سابی از هر چيزي که ممکن کف سابی است سنگ مرمر را خشك كند، کفسابی همچون برس با موهاي سخت و يا پودرهاي تميز كردن سنگ سابی دور بمانيد.
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

قدرت گرفته از YAF | YAF © 2003-2019, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.089 ثانیه ایجاد شد.