پورتال اطلاع رسانی شرکت فناوران حفیظ

تالارهای گفتگو شرکت حفیظ سامانه


خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود  یا  ثبت نام .

توجه

Icon
Error

ava96
#1 ارسال شده : 1397/09/17 04:14:01 ب.ظ
ava96

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered, Advanced Member
تاریخ عضویت: 1397/08/09
ارسالها: 49
Vanuatu

مجموعه GCODE.Clay یک سری از اجسام سه بعدیست که با خمر خاک رس بازیافت شده و خاک چینی ، بی میکس bmix ، تراکوتا terra-cotta توسط پرینتر سه بعدی اکستروژن ساخته می شود. ویژگی خاص فرآیند طراحی این است که پتانسیل خلاقیتی طراحی با G-code را بررسی می کند، G-code زبانی است که در آن مردم می توانند به ابزار ماشین هوشمند نظیر پرینتر 3 بعدی بگویند، تا چگونه کاری را انجام دهد یا شئ ای را بسازد.
آنها توضیح می دهند که در این موردخاص، پرینتر 3 بعدی اکستروژن مرزهای تعیین شده برای اشیاء 3 بعدی تولید شده را تغییر می دهد، و انعطافهای کنترل شده خاصی را ایجاد می کند تا در گل رس طرحهای جدیدی پدید بیاید که این انعطافها که خاصیت پلاستیسیته مواد میباشد، ساختار خاص است که با پرینتر سه بعدی ایجاد می شود.
به جز تولید 3 بعدی سرامیک با عملکرد بالا، که توسط پرینت سه بعدی SLA انجام میشود، تولید سه بعدی خمیر خاک رس با پرینتر سه بعدی اکستروژن، معمولا با لایه های رسی تعریف می شود که خطوط آن بروی سطح محصول چاپ شده وجود خواهد داشت. البته، این یک خطا و ضعف برای پرینتر 3 بعدی اکستروژن خاک رس محسوب می شود و تلاش هایی از جانب تولید کنندگان این تکنولوزی پرینتر سه بعدی صورت گرفته تا اندازه لایه را کاهش بدهند تا بر اساس مفهومی، مدرنتر و زیبایی و از لحاظ مصرفی، کارایی پرینتر 3 بعدی خمیر خاک رس را نمایان گردانند
استودیوی هنری Emerging Objects ، لایه های اکسترود شده را مرکز خلاقیت خود قرار دادند. نتیجه این شد که کیفیت در سطح، محصولات تولید شده توسط پرینتر سه بعدی اکستروژن به حد بالاتری رسیده که به محصولات هنری تشبیح و معروف شده اند که نتیجه این فرایند سرامیک با جزئیاتی ست که نمی توان از طریق سنتی و کار با دست آن را ساخت که کاملا منحصر بفرد وچشم نواز می شود.
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest (2)
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

قدرت گرفته از YAF | YAF © 2003-2021, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.112 ثانیه ایجاد شد.